Informace pro účastníky

ma: Nové směry, trendy a inovace v sociální práci

Termín konání: pátek 21. a sobota 22. září 2018  

Místo konání: Hradec Králové, 1227 Hradecká ulice

 

Přihlášení na konferenci

Na konferenci se můžete přihlásit prostřednictvím PŘIHLÁŠKY (přihlašování ukončeno k 31.8.2018):

Přihlášení na konferenci zahrnuje účast na hlavním jednání konference, jednání v sekcích, možnost zúčastnit se doprovodného programu a dále také Společenského večera konaného první den konference.

 

Konferenční poplatek

Poplatek v hodnotě 2100,- Kč / 85 EUR se platí na základě zálohové faktury, která vám bude zaslána elektronicky na e-mail uvedený v přihlášce. Na základě zaplacení zálohové faktury vám bude opět elektronicky zaslán daňový doklad.

Storno podmínky: V případě zaplacení poplatku a řádného odhlášení týden předem, tj. do 13.9.2018, 12.00 vám bude konferenční poplatek vrácen. 

Od konferenčního poplatku jsou osvobozeni čestní hosté konference, členové čestného předsednictva, organizačního a vědeckého výboru konference, pracovníci Univerzity Hradec Králové, studenti Ústavu sociální práce Filozofické fakulty UHK a zástupci "Akreditovaných pracovišť odborných praxí pro studenty ÚSP".Ubytování

Každý účastník konference si zajišťuje ubytování samostatně. Pro zajištění ubytování můžete využít kontakty na ubytování v Hradci Králové uvedené na webu nebo portál booking.com. Doporučujeme zajistit si ubytování s předstihem.


Stravování

Oběd na první den jednání (21.9.) je možné si předem objednat prostřednictvím přihlášky. Platba za oběd (120,- Kč/ 5 EUR) bude zahrnuta do zálohové faktury.

Další možnosti stravování v okolí místa konání např.: Crosscafe ve vědecké knihovně, Restaurace Ferdinanda, Localis, Pasta Cook&Look, Restaurace Šatlava, Mexita, Sport cafe, s.r.o. Většina těchto restaurací je umístěna na Velkém náměstí, kam je možno dojít cca za deset minut. Mimo uvedené restaurace zde najdete i mnoho dalších.

 

Společenský večer

Společenský večer bude probíhat dne 21.9.2018 od 19 hodin v prostorách Objektu společné výuky Univerzity Hradec Králové.